Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
  1919-120-969 שלוחה 1 
נטלי פצצת מין ישראלית צברית        מתל אביב מחכה לך...
1919-120-969 שלוחה 3 
 ענת צעירה בת 23 סקסית        שאוהבת סקס חזק.
 1919-120-969 שלוחה 2 
שרון ישראלית מתוקה עם חזה        ענק ושיזוף יפה מחכה לך.
 
Null Null Null Null
האחרונים ביותר · נצפים ביותר · בעלי התגובות הרבות
 
525 צפיות · הועלה לפני 784 ימים

הפעם הראשונה שלי
אספר לכם על הפעם הראשונה שהשתתפתי במסיבת מין...
הכל התחיל בפורים הוזמנו עיי חברים להשתתף במסיבת פורים כשהחברים מבטיחים לנו שהמסיבה תהיה סוערת. התרגשתי מאוד לצאת למסיבה אחרי שזמן רב לא יצאנו לבילוי.
למסיבה תכננתי להתחפש לחווה כאשר את גופי עוטף נחש ואת המקומות האסטרטגים מכסים עלי תאנה. יצאה לי תחפושת מדהימה שתפרתי לבד.
ביום המסיבה שעתיים לפני מודיע לי בעלי שהוא תקוע בעבודה ויגיע מאוחר ולכן ביקש שאגיע בכוחות עצמי והיות והתחפושת שלו איתו אז הוא יגיע ישר.
לא כל כך התלהבתי מהרעיון לנסוע לצד השני של העיר לבד לבושה בתחפושת מה גם שהייתי זקוקה לעזרתו ללבוש אותה,באין ברירה הסכמתי והלכתי להתארגן למסיבה מקלחת זריזה איפור וקדימה מתחילה ללבוש את התחפושת וכאן מתחילה הבעיה... עלי התאנה לא מכסים את התחתון והחזיה שבולטים מתחתם ניסיתי תחתון אחר ועדין לא מכסה וגם אף אחת מהחזיות שלי לא מספיק קטנה כדי להסתתר מתחת לעלי התאנה. מה עושים לבשתי את נחש הבד שהיה אמור להיות כרוך סביבי כך שכיסה את המקומות האסטרטגיים ונשארתי בלי חזיה ותחתון כשהעלי תאנה מכסים לי את הפטמות ןהערווה. על כל זה לבשתי מעיל ויצאתי לדרך.כל הנסיעה נחש הבד עם כל תנועה שלי שפשף לי את הפטמות וגרם לי גירוי שהזקיף לי את הפטמות כבר הייתי דיי מגורה מה עוד שלגמתי כבר כמה דרינקים בבית כדי לשפר את האומץ שלי הגעתי למקום המסיבה די באיחור כך שלא מצאתי מקום חניה קרוב חניתי מרחוק הורדתי את המעיל ויצאתי כך למסיבה .
הגעתי למסיבה למזלי חוץ מכמה גברברים שנעצו עיניים לא היו תגובות.
נכנסתי למסיבה שהייתה כבר בעיצומה זוגות מחופשים רקדו מסביב הסתכלתי מסביבי בעלי והחברים לא נראו באזור. נגשתי לבר ולקחתי את אחד המשקאות שהיו מונחים עליו לגימה מהירה לשיפור הביטחון בדיקה סביב שהתחפושת יושבת כמו שצריך וקדימה לכיוון הרחבה כשאני מתנועעת לקצב המוסיקה בהתחלה הייתה מוזיקת דיסקו ורקדתי לי יחד עם כולם ואחרי עברו לריקודי שרות ואז עברו לסלסה
אני מאוד אוהבת לרקוד סלסה וגם רוקדת בקאנטרי עם המתקדמים אך הפעם לא היה אף אחד שאני מכירה, נעמדתי באמצע הרחבה ואז ניגש אלי בחור מחופש לגורילה ומתוך המסיכה אני שומעת אותו אומר קדימה דולי בואי לרקוד.(הייתי בטוחה שזה בעלי כי הוא היה אמור להתחפש לגורילה) הקול היה מאוד עמום כך שלא יכולתי לזהות אותו התחלתי לרקוד איתו צמוד צמוד כמו שאני רוקדת עם בעלי כשהרגל שלו בין הרגליים שלי גורמת לנחש להתחכך בכוס שלי ובמקביל הוא הצמיד אותי אליו כך שהחזה היה צמוד אל הידיים שלו הסיטואציה הזו גרמה לי ריגוש מה גם שהמשקאות ששתיתי גם שיחררו אותי נצמדי אל הרגל שלו והוא עם הרגל הזיז את בובת הנחש וחשף את הכוס הערום שלי . אנחנו ממשיכים ככה לרקוד בהתלהבות כשהידיים שלו כבר מונחות על החזה שלי שנחשף גם כן והוא מלטף לי את הפטמות שהזדקרו כמו שני אגסים. תוך כדי הריקוד אני שמה לב שהוא מכוון אותי מחוץ לרחבה לאחד האזורים החשוכים יותר שבהם היו ספסלים ודרגשים, הוא ממשיך ללטף לי ביד אחת את החזה והיד השניה יורדת ומלטפת לי בין הרגליים כל המצב הזה גרם לי להרטיב בכמויות ואני זורמת איתו בידיעה שזה בעלי.....
כשהגענו לאזור החשוך יותר הוא פתח את המכנסים שלו ונתן לי להרגיש איך עומד לו
אני כבר לא הייתי מסוגלת להתאפק וישר שלפתי לו את הכלי וירדתי כדי למצוץ לו.
ההפתעה הייתה גדולה היה לו כלי ארוך גדול ועבה מאוד זה לא היה בעלי!!!
אבל כבר לא הייתי מסוגלת להפסיק גם הוא וגם אני היינו מחורמנים מאוד ירדתי על הבירכיים והתחלתי למצוץ לו בכוונה שיגמור ונפסיק הכנסתי את הזיין שלו לפה ומצצתי לו כמו שאני יודעת והוא לא הפסק ללטף לי את השדיים תוך כדי ליטופים ומציצות הוא השכיב אותי על דרגש שהיה במקום והסתובב כך שהזין שלו נשאר בפה שלי והוא נכנס עם הראש בין הרגליים שלי והתחיל ללקק אותי בהתחלה בעדינות ולאט לאט יותר חזק כשהוא מוצץ לי את הדגדגן ומכנס אצבע פנימה.
לא הייתי מסוגלת יותר לעצור בעצמי וגמרתי על האצבע החודרת שלו.
אני ממשיכה למצוץ לו בתקווה שיגמור אבל הוא מסתובב עם הפנים אלי ועכשיו רק רואה מי איתי כמובן שזה לא היה בעלי אלא אחד החברים שלו שעכשיו מנסה לזיין את אישתו.
הוא תפס אותי פיסק לי את הרגליים והתחיל להחדיר לי את החדק שלו הייתי כל כך רטובה מכל המצב שהוא הצליח לחדור דיי בקלות בהתחלה הוא חדר בעדינות ולאט לאט הגביר את הקצב ככל שהגביר את הקצב הרגשתי את האורגזמה שלי עולה ואז זה הגיע הרמתי את האגן שיחדור הכי עמוק לתוכי וגמרתי באורגזמה עצומה כשהוא גומר בתוכי כמויות עצומות של זרע. קמנו כשהוא מנשק אותי ומודה לי על זיון מטריף ואני מנשקת אותו חזרה ומודה לו גם.
חזרנו לרחבת הריקודים ומצאתי שם את בעלי מפזז עם החברים עטוף בחליפת הגורילה שלו....
מקוה שנהנתה
דולי

 
696 צפיות · הועלה לפני 1246 ימים

לחץ על ״דרושות נשים לשיחות ארוטיות- שכר גבוהה ״ בתחתית הדף וכתוב לנו.

 
956 צפיות · הועלה לפני 1261 ימים

שיחות סקס עם ישראליות כוסיות, חייג 1919-190-969

x e523cbbb

 
993 צפיות · הועלה לפני 1263 ימים

מלון צד הים הינו מלון בוטיק במרחק הליכה מהים. במלון חדרים מסוגים שונים לתקופות קצרות וארוכות. החדרים ממוזגים, נקיים ומאובזרים ברמה גבוהה. ניתן להתרשם מהמלון באתר האינטרנט החדש.

072-2595735

999

 
686 צפיות · הועלה לפני 1264 ימים

http://www.fetishdeal.co.il

המון אביזמין מין מחכים לכם... תתפנקו =)

Screen Shot 2015 02 01 at 5 50 53 PM

 
927 צפיות · הועלה לפני 1264 ימים

עובדת כאן באתר בשיחות סקס, מחכה לך.
זמינה בטלפון 1919-120-969 שלוחה 5 בי חמודים!

 
915 צפיות · הועלה לפני 1264 ימים

אשמח להכיר , אפשר לענות לי כאן או לשלוח מייל ל [email protected]

 

סיפורי סקס מוקלטים

            
      אני אוהבת לבגוד בבעל 
     1919-120-969 שלוחה 1 
       אוהב להציץ? חייג עכשיו..!


            
  אוהב לזיין חזק? אני מחכה... 
     1919-120-969 שלוחה 2 
       אוהב להציץ? חייג עכשיו..!


            
  יש לי טוסיק סקסי ושובב  
   1919-120-969 שלוחה 3 
     אוהב להציץ? חייג עכשיו..!


            
   קוראים לי דנה ואני מחיפה 
     1919-120-969 שלוחה 4 
      אוהב להציץ? חייג עכשיו..!

            
     דוגמנית מחפשת ריגושים 
    1919-120-969 שלוחה 5 
      אוהב להציץ? חייג עכשיו..!